اشتغالزایی و کارآفرینی محله محور
🔹 افتتحاح دومین مزرعه پرورش و تکثیر زالو طبی ایرانی در محله حاشیه نشین فلک الدین خرم آباد
باحضور مریم پورسرتیپ، مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان، دومین مزرعه پرورش و تکثیر زالو طبی ایرانی در محله حاشیه نشین فلک الدین خرم آباد با پیگیری دفتر تسهیلگری و توسعه محلی فلک الدین و میدان تیر، افتتحاح شد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان در آیین افتتاح این واحد، بر نقش توانمندسازی دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی تأکید کرد وگفت: « بهره گیری از مشارکت مردمی و مشارکت معتمدان محله ها، می تواند باعث افزایش راندمان کاری دفاتر تسهیلگری در زمینه های مختلف و افزایش موفقیت در اجرای برنامه ها و طرح های متنوع شود».
پورسرتیپ توضیح داد که ایجاد اشتغال به ویژه برای زنان سرپرست خانوار و زنان بدسرپرست در محله های حاشیه نشین از جمله اهداف حمایت از طرح های اقتصادی و اشتغالزا در اینگونه محله هاست.
مریم پورسرتیپ تأکید کرد که تقویت پروژه های اشتغالزایی و کار آفرینی محله محور از جمله متغیرهای ذیل اقتصاد مقاومتی است و بایستی از اینگونه طرحها و پروژه ها حمایت شود تا نرخ بیکاری،کاهش یابد.
گفتنی است مدیریت دفتر تسهیلگری و توسعه محلی فلک الدین و میدان تیر شهر خرم آباد را آقای پژمان دالوند، عهده دار است و رضوان حسینی، کارشناس اقتصادی این دفتر است.
📆 سه شنبه ۱۲اسفند ۱۳۹۹
🏢 اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان
💻ej.ostan-lr.ir

b_300_0_16777215_00_images_03.10.jpeg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید