مراسم افتتاح بازسازی و باز آفرینی معابر پله کانی کنار ساحلی محله حاشیه نشین و کمتر برخوردار کرگانه با حضور معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیرکل امور اجتماعی استانداری برگزار گردید.
با پیگیری کارشناس شهرسازی دفتر تسهیلگری و توسعه محلی اسد آبادی و کرگانه، سرکار خانم اعظم مرادی و همکاری دستگاه های آب و فاضلاب، شرکت برق شهرداری، راه و شهرسازی و بسیج مهندسین ، موضوع بازسازی ۹ معبر پله کانی ( از اندیشمند ۱ تا ۹ ) به تصویب رسید و وارد فاز اجرایی شد.
این پروژه که به طول یک سال ( ۱۴۰۰ ) اجرا خواهد شد، ‌درفاز اول از عملیات ۶ معبر و در فاز دوم عملیات نیز ۳ معبر اجرا می شود.
در این جلسه دکتر ثمینی از پیگیری مدیر و کارشناس شهرسازی دفتر تسهیلگری و توسعه محلی اسد آبادی و کرگانه و ایجاد تعامل و پیوند بین دستگاه های متولی تقدیر نمودند و افزودند: با توجه به اینکه یکی از وظایف دفاتر تسهیلگری رسیدگی به مشکلات کالبدی و شهری محلات می باشد، به نظر می رسد همکاران دفتر اسد آبادی این موضوع را با جدیت پیگیری نموده و موفق به انجام این خدمت بزرگ برای اهالی شده اند، که عملی شایسته می باشد.
وی همچنین از ستاد باز آفرینی شهری، شهرداری، آب و فاضلاب، شرکت برق ، بسیج مهندسین و سایر دستگاه‌های متولی تقدیر نمودند.
لازم به ذکر است، استان لرستان دارای ۸ دفتر تسهیلگری می باشد که در ۱۵ محله مرکز استان مشغول فعالیت می باشند و مدیریت این دفاتر توسط مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ، خانم مریم پورسرتیپ انجام می‌شود.
📆 یک شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
🏢 اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان
ej.ostan-lr.ir 📧

b_300_0_16777215_00_images_25.31.jpeg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید