جلسه کار گروه اجتماعی و فرهنگی سلامت زنان و خانواده استان لرستان
سومین جلسه کار گروه به ریاست آقای دکتر ثمینی معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و با حضور مدیر کل امور اجتماعی و سایر اعضاء با دو دستور کار《 بررسی تنگناه ها و مشکلات بهداشتی، درمان و دارویی استان و بررسی وضعیت و تنگناه ها و مشکلات زنان سرپرست خانوار برگزار گردید.》
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی بیان داشت :
باید ابتدا موضوعات در گروه های کاری تصمیم سازی شوند و سپس برای تصمیم گیری به کار گروه آورده شوند و از این به بعد با رعایت این موضوع، دستور کار جلسه کار گروه در صحن کار گروه مطرح سازند. اگر بناست که به واسطه این کار گروه کاری برای مردم انجام شود باید به طور طبیعی ابتدا تصمیم سازی کنیم یعنی موضوع را مورد برسی دقیق قرار دهیم و سپس برای تصمیم گیری به جلسه کار گروه ارائه نماییم .
ما بنا داریم که موانع اجرایی را برای تحقق کاری که در زمره کار های روز مره نیست برطرف کنیم و حمایت و هماهنگی بوجود آوریم، یا باید ضعف ها را شناسایی کنیم و برای حل آن ها تصمیم گیری نماییم.
دکتر ثمینی افزود: کلیه مدیران عضو کارگروه اجتماعی ملزم به حضور شخصی در این کارگروه می باشند.
وی با اشاره به اهمیت موضوع بهداشت و سلامت خاطر نشان کردند: دانشگاه علوم پزشکی می بایست با دقت، تنگاهای درمانی و دارویی از جمله کمبود پزشک به ازای جمعیت، مشکلات دارویی و ... را احصا و ضمن پیگیری، در صورت نیاز به تصمیم گیری در این کارگروه طرح موضوع نماید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، تعداد زنان بی سرپرست و بد سرپرست لرستان را قابل توجه دانسته و تصریح کرد:دستگاههای متولی در حوزه های مختلف توانمندسازی،مشکلات اقتصادی، مشکلات بیمه ای و ... برای این زنان را پیگیری و بر اساس طرح تقسیم کار ملی و گروه کاری ذیل کارگروه اجتماعی تصمیم سازی و برای تصمیم گیری به این کارگروه ارجاع نمایند.
📆 دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۰
🏢 اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی و استانداری لرستان
ej.ostan-lr.ir 💻

b_300_0_16777215_00_images_59.47.jpeg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید