""برگزاری دوره ی آموزشی خیاطی برای مادران کودکان کار"

به گزارش اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان، با پیگیری های این دفتر و حمایت های سازمان امور اجتماعی کشور، دوره ی آموزشی "خیاطی" برای مادران کودک کار در حال برگزاری می باشد.
مریم پورسرتیپ، طی بازدیدی که از این دوره ی آموزشی داشتند، با شرکت کنندگان و مربیان دوره ی مزبور به گفتگو نشست و اظهار داشت: هدف از این دوره ها، حرفه آموزی و توانمندسازی مهارتی مادران کودکان کار می باشد.
وی با اشاره به اینکه، در دنیای امروز، حرفه دانستن، از سواد آکادمیک مهمتر است، تصریح کرد: انتظار می رود بانوان محترمی که در این دوره های آموزشی شرکت می نمایند، با اهتمام و تلاش بیشتری، تلاششان را در جهت بکارگیری تجارب در جهت راه اندازی کسب و کار، بعمل آورند تا بدین طریق، بتوانند بخشی از مشکلات معیشتی خانواده را تامین نمایند و مانع انجام کار توسط فرزندانشان شده و آنها را در مسیر درست زندگی هدایت نمایند.
گفتنی است، از محل اعتبارات هزینه ای دفتر امور اجتماعی، دوره های متعددی برای کودکان کار و مادرانشان از جمله "دوره ارایشگری"، "دوره مهارت های زندگی"، "تحکیم بنیان خانواده " و ... در حال برگزاری می باشد که تا پایان شهریور ماه ادامه دارند.
📆 یک شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰
🏢 اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان
ej.ostan-lr.ir 💻

b_300_0_16777215_00_images_w70.jpeg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید