شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم نهاد استان تشکیل جلسه داد

دکتر ستاری: شورای توسعه و حمایت از سازمانهای مردم نهاد در راستای سازماندهی سمن ها فعالیت کند  .

به گزارش اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان دکتر ستاری هدف از تشکیل جلسه امروز را بررسی پرونده های متقاضیان صدور و تمدید پروانه فعالیت تشکل‌های مردم نهاد عنوان کرد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: فلسفه وجودی سمن ها کمک به حاکمیت در جهت رفع معضلات و مشکلات با بهره‌گیری از ظرفیت دانش و توانایی آنهاست و با علم به این مهم باید سمن ها را تقویت کرد .

دکتر ستاری اظهار داشت: در راستای تقویت سمن ها، در گام اول باید نقش نظارتی شورا به خوبی ایفا شود و در قدم بعدی سمن ها با افزایش سطح کیفی و علمی خود در ارائه سبک جدیدی از کار  فعالیت نمایند .

وی در ادامه بیان داشت: برای رسیدن به این مهم ضرورت دارد از انجام فعالیت های عادی و تکراری پرهیز شود و با لحاظ قوانین تعریف شده به دنبال نوآوری باشیم .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: با برنامه ریزی صحیح و دقیق از منابع و امکانات در مسیر درست استفاده گردد و اقدامات به گونه ای انجام شود که تأثیر آن در جامعه مشهود باشد .

دکتر ستاری با اشاره به موضوع بررسی وضعیت سمن ها، تاکید کرد: در فرآیند صدور و تمدید پروانه فعالیت تشکل های مردم نهاد ارزیابی های لازم از میزان عملکرد سمن ها مد نظر خواهد بود .

? سه شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰
?? اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان
ej.ostan-lr.ir ?️

b_300_0_16777215_00_images_zz65.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید