جلسه ی بررسی مسایل و مشکلات محله ی اسد آبادی،برگزار گردید.
در این جلسه که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین، حاج آقا شاهرخی و با حضور فرماندار خرم آباد ، مدیر کل امور اجتماعی و جمعی از مدیران و نماینده ی دفتر تسهیلگری و توسعه ی محلی محله ی اسد آبادی و کرگانه برگزار گردید، بعد از بیانات نماینده محترم ولی فقیه که بازدید های میدانی مکرری از محله اسدآبادی بهمراه مدیران متولی و نیز بشخصه بعمل آورده بودند، جناب آقای طولابی، فرماندار خرم اباد به بیان مصوبات بازدید میدانی در شهریور ماه پرداختند.
مریم پورسرتیپ بیان داشت:با توجه به مطالعات و بررسی های بعمل امده توسط دفتر تسهیلگری مستقر در محله ی اسد ابادی، محله ی اسد آبادی آسیب های زیر پوست شهر زیادی دارد و برای ساماندهی این محله می بایست مدیران دستگاههای متولی با جدیت بیشتر و هماهنگی با دفتر تسهیلگری این محله اقدامات حمایتی، اموزشی، کالبدی و ... را بعمل آورند تا از موازی کاری خودداری و تساوی در توزیع امکانت وجود داشته باشد.
پورسرتیپ، راه اندازی سرای محله، توانمندسازی زنان و دختران این منطقه، آموزش و ... را از اولویت ها و ضروریات مورد نیاز محلات دانسته و افزود، انتظار می رود کلیه ادارات، بخصوص راه و شهرسازی و شهرداری همکاری لازم را با دفاتر تسهیلگری مستقر در مناطق حاشیه و کمتر برخوردار داشته باشند.
🗓️سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان
ej.ostan-lr.irb_300_0_16777215_00_images_005.jpeg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید