b_300_0_16777215_00_images_0012.jpeg
در اين جلسه كه باحضور نمايندگان دستگاههاي عضو ، تشكل هاي مردم نهاد و مسئولين بسيج ادارات و كارخانجات برگزار گرديد، مريم پورسرتيپ گفت : امنيت و آرامشي كه امروز در جامعه همه ي ما شاهد آن هستيم در واقع مرهون خون شهدا است و همه ما وامدار اين عزيزان هستيم لذا بايد از همه ظرفيت ها در جهت برگزاري هرچه باشكوهتر اين كنگره استفاده كنيم.
پورسرتيپ افزود: حضرت امام خميني (ره)، فرمودند:امروز تمام ملت ما، نه فقط جوان ها و آن هایی که در جبهه ها هستند، بلکه پیرمردها و پیرزن ها و دختر و پیر بچه های نا بالغ در صحنه ی گرفتاری ها و صحنه ی جنگ حاضرند و همه خود را در جبهه می بینند.
وی خاطر نشان کرد، این سخن ارزشمند آقا امام خمینی(ره)، بیانگر پشتیبانی های مردمی، اصناف، کارمندان، کارگران، زنان، مردان، پیر و جوان و ... در جریان دفاع مقدس است و اگر ما در انقلاب و جنگ تحميلي به پيروزي دست يافتيم علت آن اتحاد و همدلي در بين گروهها و اقشار مختلف مردم بود و اين كنگره فرصت مغتنمي است جهت ايجاد همان همدلي و اتحاد در بين اقشار مختلف مردم كه نبايد آن را از دست داد.
مديركل امور اجتماعي هم چنين خواستار همكاري كامل دستگاه اجرايي با نمايندگان تشكل ها و اقشار مختلف در اجراي هرچه بهتر برنامه هاي مربوط به كنگره گرديد.
🗓️سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹
اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان
ej.ostan-lr.ir

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پربازدید